O nás

Naše dabingové studio operuje na českém trhu již 23 let, za tuto dobu byly realizovány stovky projektů: Celovečerních filmů, TV seriálů, dokumentárních i edukačních pořadů. Naše firma zpracovává jak české zvukové, tak i titulkové verze zahraničních pořadů. Tam, kde to charakter pořadu vyžaduje (například pořady pro děti) vyrábíme i slovenské dabingové verze, u propagačních a výukových pořadů jsme schopni vyrobit i jakýkoliv cizojazyčný komentář nebo titulky.

  • transfer materiálů: jsme zvyklí přijímat bez problémů materiály přes FTP server, lze je touto cestou i odesílat. Další možností je transfer materiálů přes DigiDelivery.
  • překlady: používáme zkušené překladatele z angličtiny, němčiny i francouzštiny, u ostatních jazyků se snažíme vždy nalézt co nejlepšího člověka za rozumnou cenu. U dokumentárních a vzdělávacích pořadů vycházíme vždy z možnosti konzultace s mezinárodně uznávanou kapacitou v daném oboru.
  • technická příprava výroby: v našich technických pracovištích připravíme váš videomateriál do požadovaných formátů. Provádíme videopřepisy ze všech běžných profesionálních i komerčních médií, přepíšeme vaše staré záznamy z kamery na DVD nebo flash disky a podobně. Rekonstruujeme nebo vyrobíme mezinárodní zvukový pás k vašemu pořadu (ruchy, atmosféry a hudba). K vašim pořadům sestříháme krátké upoutávky na web.
  • dabéři: v naší databázi je cca 700 dabingových umělců, úpravců textu a dabingových režisérů. Disponujeme vlastní HLASOVOU BANKOU, kde si pohodlně můžete vybrat hlas pro komentář vašeho pořadu.
  • technické vybavení studia: zvukové pracoviště:  akustická místnost cca 40m3, sw: ProTools HD (platforma MacOsX), alternativně Samplitude (platforma  Windows XP), hw: Mac Pro 4×2,8 Ghz QuardCore , mix control Control 24 Digidesign focusrite, sound DD5.1 Marantz SR7000, monitory B&W, plazma 127cm.    Běžné periferie: Digital Betacam, Betacam SP, DA88 (DTRS), DA30 (R-DAT) a další formáty       hlasatelna: 43m3 s velmi dobrým zatlumením menším než 20ms (Sonit, Plamafon, Rockfon, difuzory a samokmitající panely), standardně pro dva herce, variabilní stěny pro akustické úpravy.
  • finalizace: hotový pořad zfinalizujeme pro televizní vysílání nebo kompletně zremastrujeme pro lisovnu k vydání na DVD nebo BluRay disku s jednoduchým statickým nebo složitějším animovaným menu.
  • e-shop: u nás též nakoupíte výuková DVD a  tréninkové pomůcky pro mladé hokejisty a některé další hobbystické pořady (golf, železnice, stará Praha)
  • výroba pořadů: kromě jazykových úprav realizujeme také kompletní výrobu výukových a propagačních videopořadů – od natočení až po finální produkt. Některé z nich si můžete prohlédnout na našem facebookovém profili. Odkaz naleznete v sekci Reference. Zeptejte se našich pracovníků na možnosti realizace.